RIVAL X3 END

Projekt Rival 3 END je pokračovanie nízkoenergetického radu rodinných domov v prevedení drevostavba, ktorá umožňuje realizáciu energetickej stavby až do pasívneho štandardu. Ide o prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady účelného bývania, ergonómie, orientácie na denné svetlo ako aj patogénneho ošetrenia stavby. Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlie obytného priestoru. Súčasťou projektu je aj zimná záhrada.

RIVAL X3

Projekt JL haus RIVAL X3 je zlepšená 3-izbová verzia ergonomicky najvydarenejšieho nízkoenergetického modelu z projekčnej praxe JL haus. Ide o prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady účelného bývania, ergonómie, orientácie na denné svetlo, ako aj patogénneho ošetrenia stavby. Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlie obytného priestoru. Súčasťou projektu je aj otvárateľná zimná terasa.

RIVAL X

Prokekt JL haus RIVAL X je vylepšené 4-izbová verzia jedného z najpredávanejších nízkoenergetických modelov. Ide o prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom na minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady ergonómie a orientácie na denné svetlo. Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlie obytného priestoru. Možný je aj variant so zimnou záhradou, s izbou pre rodičov, s pracovňou alebo dvoma detskými izbami.

RIVAL 3

Prokekt rodinného domu JL haus RIVAL 3 je trojizbový prízemný rodinný dom. Tento projekt patrí medzi ergonomicky najlepšie z projekčnej praxe JL haus. Dom ponúka vysoký štandard vybavenia s maximálnym pohodlím v obytnom priestore. Súčasťou projektu je aj otvárateľná zimná záhrada, kompletné zateplenie, zariadená kúpeľňa, kozub s komínom a teplovzdušným rozvodom.

RIVAL

JLhaus Rival je prízemný rodinný dom s maximálnym priestorom v minimálnom pôdoryse. Dodržiava zásady ergonómie a orientácie na denné svetlo. Dom ponúka vysoký štandard vybavenia a pohodlie obytného priestoru. Možný je aj variant so zimnou záhradou, s izbou pre rodičov, s pracovňou alebo alternatívu dvoch detských izieb. V cene domu je kompletné zateplenie, zariadená kúpeľňa a kozub s komínom a teplovzdušnými rozvodmi. Dom možno riešiť aj ako dvojizbový

ECO

Chránený vzor, stredná veľkostná kategória. Samostatne stojací dom s obytným podkrovím bez podpivničenia, nízkoenergetický, patogénne ošetrený. Denná časť na prízemí, nočná v podkroví. Filozofia vychádza z pôvodnej vidieckej architektúry, jednoduchosti a účelu. Jedinečné sklbenie miestností, takmer bez komunikácií, zabezpečuje výborný pomer obytnej a úžitkovej plochy vzhľadom ku ploche zastavanej a obostavanej. Miestnosti orientované vzhľadom k osvetleniu denným svetlom a tepelnú bilanciu (tepelná strata objektu 5,5 kW a nízka spotreba stavebného materiálu prispieva k ochrane neúnostne znečisteného životného prostredia) .

ARCHA

JLhaus Archa je najväčšia z troch malometrážnych verzií. Samostatne stojaci rodinný dom s podkrovím bez podpivničenia, vhodný na rovinatý aj mierne svahovitý terén. Nočná časť je navrhnutá v podkroví, denná na prízemí z možnosťou dodatočnej dvojgeneračnej úpravy pristavaním garzónky. Filozofia napriek jednoduchosti a účelu dispozície ponúka vysokú kultúru bývania s bezkompromisnými priestormi, pohodlím a ergonómiou.

NANO

JLhaus Nano je stredne veľká verzia z troch chránených malometrážnych verzií JLhaus. Samostatne stojaci rodinný domček s podkrovím, bez podpivničenia, vhodný na rovinatý aj mierne svahovitý terén. Nočná časť je navrhnutá v podkroví a denná časť je na prízemí s možnosťou dodatočnej dvojgeneračnej úpravy pristavanám garsónky. Filozofia vychádza z jednoduchosti a účelu pôvodnej slovenskej architektúry. JLhaus Nano s vysokými ekologickými, technickými aj úžitkovými vlastnosťami spolu s novými technickými dimenziami a nízkou cenou je nepochybne viac než krokom k rodinnému domu trerieho tisícročia.

PICO

JLhaus Pico je najmenší z troch chránených malometrážnych verzií JLhaus. Samostatne stojaci rodinný domček s podkrovím, bez podpivničenia, vhodný na rovinatý aj mierne svahovitý terén. Nočná časť v podkroví, denná časť na prízemí s možnosťou dodatočnej úpravy pristavaním garsónky. Filozofia vychádza z jednoduchosti a účelu pôvodnej slovenskej architektúry. JLhaus Pico s vysokými ekologickými, technickými aj úžitkovými vlastnosťami spolu s novými technickými dimenziami a nízkou cenou je nepochybne viac než krokom k rodinnému domu tretieho tisícročia.

CHOCHOLÚŠIK

JLhaus Chocholúšik (Vochomúrka) patrí do kategórie pasívnych domov s rozlohou trojizbového bytu. Samostatne stojaci rodinný dom s podkrovím bez podpivničenia vhodný na rovinatý aj mierne sklonený terén. Nočná časť je v podkroví, denná časť na prízemí s možnosťou dodatočnej dvojgeneračnej úpravy pristavaním garzónky. Je to najmenšia trojizbová verzia – 73m2.

KREMIENOK

JLhaus Kremienok je najmenšia chránená verzia patriaca do kategórie pasívnych domov navrhnutá ako dvojizbový variant. Tento samostatne stojaci rodinný domček s podkrovím, bez podpivničenia je vhodný na rovinatý aj mierne svahovitý terén. Nočná časť je situovaná v podkroví a denná na prízemí. Je tu možnosť uskutočniť dodatočnú prístavbu v dvoch etapách – na troj- a štvorizbový variant. Filozofia vychádza z jednoduchosti a účelu pôvodnej slovenskej architektúry. JLhaus Kremienok s vysokými ekologickými, technickými aj úžitkovými vlastnosťami spolu s novými technickými dimenziami a nízkou cenou je nepochybne viac než krokom k rodinnému domu tretieho tisícročia